Het verwerken van sla

Contractduur: april – oktober 2018/2019.

Taakomschrijving:

Het sorteren, wassen en secuur snijden van ijsbergsla

Eisen:

• Ervaring met het verwerken van sla is een pré

• Engelse of Nederlandse spreekvaardigheid is een pré

• Beschikbaarheid om te werken in de maanden april – oktober

• Fysieke fitheid i.v.m. werk op je knieën

• Goed met je handen kunnen werken

• Bereidheid om 38 tot (incidenteel) 50 uur per week te werken

• Verantwoordelijkheid

Wij bieden:

• Hulp bij formaliteiten zoals het openen van een Nederlandse bankrekening

• Initiële opleiding

• Een collectieve ziektekostenverzekering

• Een tijdelijk arbeidscontract onder Nederlandse omstandigheden

• Tools die nodig zijn om taken uit te voeren

• Wekelijkse uitbetaling van het salaris en eventuele bonus

• Pendelvervoer van en naar het werk

• Mogelijkheid om accommodatie te huren

Długość kontraktu: kwiecień – październik 2018/2019.

Opis stanowiska :

Do zadań kandydata należy delikatne ciecie sałaty lodowej

Zadania na stanowisku:

  • czynności pielęgnacyjne przy sałacie lodowej;
  • zbiory;
  • sortowanie, przebieranie;
  • oczyszczanie i mycie.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy przy sałacie mile widziane
  • znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego mile widziane
  • dyspozycyjność do pracy w miesiącach kwiecień – październik
  • gotowość do pracy fizycznej;
  • dobre zdrowie, sprawne dłonie
  • sprawność fizyczna-praca na kolanach
  • możliwość przepracowania od 38 do 50 godzin tygodniowo
  • uczciwość, odpowiedzialność, dobra organizacja

Gwarantujemy:

  • pomoc w formalnościach;
  • początkowe przeszkolenie;
  • umowę o pracę tymczasową na holenderskich warunkach
  • narzędzia potrzebne do wykonywania zadań
  • cotygodniowe wynagrodzenie plus bonusy
  • dojazd do pracy
  • możliwość zakwaterowania